Nowoczesne gadżety firmowe – nie tylko powerbanki

Nowoczesne gadżety firmowe – nie tylko powerbanki

Gadżety firmowe to standardowa forma promocji prowadzonej działalności. Kojarzone głównie z długopisami, breloczkami czy parasolkami, obecnie przechodzą metamorfozę. Przedsiębiorstwa coraz częściej stawiają na nowoczesne akcesoria reklamowe – takie, które przyczynią się do wzmocnienia wizerunku firmy. Sprawdź, co jest teraz modne.

Rosnąca konkurencja wymaga od przedsiębiorstwa sięgania po różnorodne formy reklamy. Gadżety promocyjne są jednym z elementów, które potrafią przynieść oczekiwane efekty, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie. Widać to na każdej płaszczyźnie: od największych targów branżowych Rema Days, w których uczestniczy coraz więcej wystawców po realne zwiększenie liczby klientów OpenGift.pl, których jest o 30% więcej w porównaniu z 2017 rokiem – wyjaśnia Paweł Frieske, przedstawiciel OpenGift.  Chociaż największą popularnością nadal cieszą się standardowe akcesoria typu długopisy, kubki ceramiczne czy notesy, nie brakuje zainteresowania gadżetami premium – dodaje. 

Gadżety premium – co zamawiają firmy?

Gadżety premium to coś więcej niż plastikowe długopisy, kalendarze jednostronicowe, czy smycze. Są to produkty prestiżowe, o znacznie wyższej wartości. Dlatego są wręczane przede wszystkim ważnym kontrahentom. 

Powerbanki

Powerbanki to gadżety reklamowe, które – wśród nowoczesnych gadżetów – cieszą się nadal dużym zainteresowaniem. Korzystanie z urządzeń przenośnych jest powszechne, a częstym problemem staje się rozładowana bateria. Pojemny powerbank będzie towarzyszył obdarowanemu kontrahentowi w każdej sytuacji, dzięki czemu Twoja firma będzie z nim w stałym kontakcie. 

Torby na laptopa

Torby na laptopa to luksusowe gadżety reklamowe, które potrafią zrobić wrażenie na kliencie. Z punktu widzenia obdarowywanych – są niezwykle praktycznie. Z punktu widzenia Twojego przedsiębiorstwa – stanowią inwestycję, która może zaowocować długofalową współpracą. 

Głośniki Bluetooth 

Głośniki Bluetooth to kolejny, po powerbankach, nowoczesny gadżet reklamowy. Tego rodzaju akcesoria często zapewniają dostęp do radia, dzięki czemu zwiększa się ich funkcjonalność. Zaś technologia Bluetooth sprawia, że można je bezprzewodowo podłączyć do smartfona czy tabletu. 

Stacje pogodowe

Stacje pogodowe to mniej popularne, ale nadal chętnie wybierane gadżety reklamowe. Ich atutem jest nie tylko funkcjonalność (np. alarm, kalendarz, temperatura, poziom wilgotności), ale atrakcyjny design – dzięki temu mogą stanowić ozdobę biurka. 

Smartwatch

Smartwatch to inteligentny zegarek, który cieszy się rosnącą popularnością w zakresie gadżetów premium. Są one bardzo funkcjonalne, np. umożliwiają odbieranie połączeń i odtwarzanie muzyki, mają wbudowany dyktafon, mogą stanowić przeglądarkę zdjęć itp. Wręczone kontrahentowi, świadczą o prestiżu przedsiębiorstwa.  

Nowoczesne firmowe gadżety – dlaczego warto?

Gadżety reklamowe opatrzone logo firmy to inwestycja, która zawsze się opłaca. Wzmacniają wizerunek przedsiębiorstwa – bez nachalnego nakłaniania do skorzystania z oferty. Pomagają zapaść w pamięci, subtelnie przypominając o firmie.  Zastanawiasz się, jakie gadżety reklamowe premium wybrać? Skontaktuj się z doradcami sklepu oferującego tego typu akcesoria. Specjaliści, mając rozeznanie w tym, co się najlepiej sprzedaje i co ma dużą skuteczność, pomogą wybrać produkt adekwatny do grupy docelowej.